13 września 2017

Mamy nową stronę internetową!

O naszym istnieniu od kilku lat wiedzą nie tylko mieszkańcy Wschowy czy osoby odwiedzające giełdy samochodowe, ale także internauci. Już od pewnego czasu nasza strona internetowa cieszy się dużą popularnością, a klienci często korzystają z informacji na niej zamieszczonych. Jednak przychodzi czas, kiedy trzeba coś zmienić i w przypadku naszej strony internetowej właśnie teraz nadszedł ten moment!

Już we wrześniu tego roku rusza strona naszego warsztatu w nowej odsłonie. Każdy zainteresowany znajdzie tu najważniejsze informacje dotyczące historii firmy, ofertę, cennik oraz możliwości współpracy. Umieściliśmy tu również dane kontaktowe oraz mapkę, która ułatwi dotarcie do naszej siedziby we Wschowie.
Już na pierwszy rzut oka można zauważyć różnice w wyglądzie oraz treści naszej firmowej wizytówki. To jednak nie wszystko. Kolejną zmianą, którą pragniemy zaskoczyć, wszystkich odwiedzających nas internautów, jest blog. Od dziś będziemy umieszczać tu wpisy o tym co dzieje się w naszej firmie oraz porady dotyczące codziennej eksploatacji pojazdów mechanicznych. Każdy znajdzie tu interesujące go informacje podane w przystępnej formie.
Mamy nadzieję, że nasza nowa strona podbije serca wszystkich motomaniaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze wpisy
Turbo-Charger

Nasza firma powstała w 1996 roku. Od samego początku postawiliśmy przede wszystkim na usługi związane z naprawą i regeneracją turbosprężarek. Przez kolejne lata wzbogacaliśmy zarówno nasz park maszynowy jak i zasoby pracownicze. Dziś jesteśmy w posiadaniu najwyższej klasy urządzeń mechanicznych wspomagających naprawę i regenerację turbosprężarek, które obsługują pracownicy posiadający specjalistyczne wykształcenie i stale dokształcający się.