30 września 2019

Regeneracja turbiny

Regeneracja turbiny

Co robić gdy zepsuje się turbosprężarka

Po pierwsze wyłączmy silnik. Przemieszczanie się z popsutym turbo może być opłakane dla naszego pojazdu. Po czym poznać, że nasza turbosprężarka wyzionęła ducha ? Klasyczne objawy to czarny dym z rury wydechowej i nagły spadek mocy samochodu. Proszę nam wierzyć, że lepiej jest wezwać pomoc drogową niż na własną rękę próbować dojechać do warsztatu lub do domu.

W przypadku awarii turbosprężarki najlepszym rozwiązaniem byłby zakup nowej turbosprężarki lecz jej cena może przewyższać cenę naszego auta. Pozostaje sprawdzone rozwiązanie czyli regeneracja. Coś czym zajmujemy się od lat i swoją pracą zdobyliśmy setki zadowolonych klientów.

Plusy i minus regeneracji

Największym plusem regeneracji turbosprężarki jest jej cena, która kształtuje się w ułamku nowej. Nasza firma wymienia w turbo praktycznie wszystkie elementy pozostawiając korpus sprężarki. Takie działanie sprawia, iż turbosprężarka będzie działać przez długie lata. Używamy oczywiście części najwyższej jakości.

Przed oddaniem turbosprężarki do regeneracji zasięgnij opinii o TurboCharger. Nasi klienci, to nasi ambasadorzy, a ich auto to nasze najlepsze wizytówki

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Turbo-Charger

Nasza firma powstała w 1996 roku. Od samego początku postawiliśmy przede wszystkim na usługi związane z naprawą i regeneracją turbosprężarek. Przez kolejne lata wzbogacaliśmy zarówno nasz park maszynowy jak i zasoby pracownicze. Dziś jesteśmy w posiadaniu najwyższej klasy urządzeń mechanicznych wspomagających naprawę i regenerację turbosprężarek, które obsługują pracownicy posiadający specjalistyczne wykształcenie i stale dokształcający się.