Regeneracja Turbosprężarek

Gdzie dobrze naprawić turbosprężarkę?

To najczęstsze pytanie jakie zadają sobie internauci poszukując  firmy która zajmie się reanimacją turbiny  w ich samochodzie. Na takich klientów właśnie czekamy.

Jeśli w Twoim aucie zepsuło się turbo koniecznie wyślij je do nas z dokładnym opisem od mechanika co było przyczyną awarii. Nasi specjaliści ocenią uszkodzenia i dokonamy wyceny za regenerację Twojej turbosprężarki.

Na regenerowane turbosprężarki  w naszym zakładzie udzielamy pełnej gwarancji. Pracujemy na najdokładniejszych maszynach do mechaniki precyzyjnej takich jak wyważarka  Schenck TB oraz doważarka Cimat. Praca na maszynach renomowanych firm pozwala nam zapewnić bardzo precyzyjne wyważenie wałków turbosprężarki  co przekłada się na długą i bezawaryjną pracę turbosprężarki .Zapraszamy do naszego zakładu.

Diagnostyka komputerowa elektroniki przeprowadzana jest za pomocą specjalistycznych komputerów diagnostycznych firm GM TECH2 oraz BOSCH KTS 670. Umożliwia nam to precyzyjne zlokalizowanie usterki oraz szybką i profesjonalną naprawę. Ponadto, zajmujemy się diagnozowaniem i naprawą całej elektroniki występującej w samochodzie.