Lifestyle

High League – czym jest?

High League – czym jest?

Nie ulega wątpliwości, że High League jest jedną z najpopularniejszych federacji freakfightowych. Na wstępie warto zaznaczyć, że obstawianie walk tej federacji jest możliwe u jednego ze znanych i legalnych bukmacherów, jakim jest Fortuna. Należy pamiętać, że jest to jedyny bukmacher, który ma pełną ofertą kursów na to wydarzenie sportowe. Oznacza to, że osoby, które chcą legalnie obstawiać zakłady na High League nie znajdą takiej możliwości u konkurencji.

Zakłady bukmacherskie

Dobrym pomysłem jest założenie konta w Fortunie i spróbowanie swoich sił w obstawianiu. Można śmiało powiedzieć, że gala High League interesuje bardzo wielu kibiców. Obecnie fani czekają na High League 7, czyli edycję numer siedem, która ma się odbyć 17 czerwca 2023 roku. Warto również przypomnieć historię, bo pierwsza edycja gali High League odbyła się w 2021 roku, a dokładnie 28 sierpnia. Walką wieczoru była walka dziewczyn, ponieważ stanęły na przeciwko siebie Lexy Chaplin oraz Natsu. Można przypuszczać, że ten pojedynek od samej zapowiedzi elektryzował miłośników freak fightów oraz internetowych gwiazd. Kibice od razu zaczęli pytać, na jakiej stronie będzie można obstawiać zakłady bukmacherskie na High League. fame mma kod promocyjny dla graczy jest szansą na zarobienie pieniędzy. Już od samego powstania High League można było się spodziewać, że będzie to jedna z czołowych organizacji freak fightowych i bardzo szybko wpisze się do kalendarza wydarzeń MMA w Polsce. Obecnie większość federacji uważa na to, żeby planować swoje eventy w czasie, gdy nie ma wtedy wydarzeń Malika Montany. Można mieć pewność, że kiedy jest High League to w tym samym dniu nie ma innych polskich wydarzeń ze świata mieszanych sztuk walki do obstawiania.

Obstawianie walk freak fight

Obstawianie zakładów na freak fighty to próbowanie swoich sił w przewidywaniu wyników naprawdę specyficznych wydarzeń. To oznacza, że trzeba mieć również właściwe podejście do grania. W tym przypadku czytanie statystyk nie ma większego sensu, ponieważ osoby, które walczą na tego typu galach nie mają zazwyczaj doświadczenia. Właśnie dlatego bardzo trudno jest przewidzieć, kto może wygrać w danym pojedynku. Warto jest przede wszystkim prześledzić to, czym na co dzień zajmują się konkretni zawodnicy, a także jaki prowadzą tryb życia. Jeśli ktoś jest wysportowany i aktywny to od razu ma większe szanse na wygraną, ponieważ wiadomo, że z kondycją nie będzie mieć problemu. Wgląd w warunki fizyczne zawodników zdecydowanie przydaje się przy obstawianiu takich imprez jak High League. Chodzi głównie o to, żeby się dowiedzieć, który jest wyższy i cięższy, a także jaki ma zasięg ramion. Z reguły influencerzy walczą bez podziału na kategorie wagowe, a to powoduje, że znacznie ciężsi mogą walczyć z chudymi chłopakami. Przy zarabianiu u bukmachera nie możesz zapomnieć też o bonusach. Niektóre osoby omijają promocję, ponieważ są zdania, że i tak nic się nie da ciekawego wygrać. Jest to błąd, bo bonusy powitalne oraz cashbacki mogą znacząco ułatwić rozgrywkę. Bonusy są dostępne nie tylko dla nowych graczy, ale również tych zarejestrowanych.

Udostępnij